درباره ما

اپلیکیشن زون، اولین سامانه هوشمند حضور و غیاب مبتنی بر هوش مصنوعی در ایران می باشد. که ثبت تردد و درخواست ها در آن با استفاده از موقعیت جغرافیایی و فناوری تشخیص چهره هوش مصنوعی انجام می گیرد.

منابع انسانی از مهم‌ترین سرمایه‌های هر سازمان است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، محدودیت سرمایه و رقابت بین مجموعه ها، عملکرد هریک از پرسنل، تاثیر به سزایی بر موفقیت یا عدم موفقیت آن مجموعه دارد. از این رو همیشه در تلاش بوده ایم تا راه حلی مناسب جهت هموارسازی مسیر پرفراز و‌ نشیب مدیریت کسب و کار داشته‌‌ باشیم. و با ارائه‌ی راهکارهای نوین مدیریت منابع انسانی، در بهبود فضای کسب و کار مفید نقشی را ایفا کرده باشیم.

تیم خلاق زون با بیش از 10 سال سابقه در زمینه ی نرم افزار و تجهیزات حضور و غیاب و کنترل تردد محصول جدید خود را جهت جایگزینی روش های مرسوم و سنتی حضور و غیاب به بازار عرضه کرده است.

به دلیل هزینه‌های قابل توجه تهیه و نگهداری دستگاه‌ حضور و غیاب، بسیاری از کسب و کار‌ها ترجیح می‌دهند که راهکار‌های نوین ثبت تردد را جایگزین دستگاه ثبت اثر انگشت و تشخیص چهره کنند. زون با بهره گیری از امکانات تلفن‌های هوشمند شما، راهکارهایی را جهت کاهش هزینه ثبت ورود و خروج پرسنل ارائه می کند.

زون، یک نرم افزار حضور و غیاب آنلاین مناسب برای شرکت های کوچک و بزرگ، استارتاپ، افراد دورکار، بازاریاب ها و کسب و کارهای چند شعبه ای می باشد.

نظرات کاربران